Yogakam

Son Aktiviteler

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

 • Pastoral Vadi (Bahar - 2015)

  24 Ekim 2015, Cumartesi

  Pastoral Vadi (Bahar - 2015)

 • Datça (Yaz - 2014)

  24 Ekim 2014, Cuma

  Datça (Yaz - 2014)

2018 Bahar kampımız 21-23 Nisan tarihlerinde Fethiye Pastoral vadide yapılacaktır. Kayıtlarımız dolmuştur. İlginiz için teşekkürler.

Yorum Gönder

Yorumlarınız

 • Derya

  İZMİR - 20 Mayıs 2018, Pazar - 04.43

  Yogayla tanışmam ilk olarak hamileliğim nedeniyle ve bir arkadaşımın vasıtasıyla olmuştu. Her ne kadar arkadaşım bana yoganın mucizevi birsey olduğunu anlatmış olsa da ben abarttığını düşünmüş, gidip spor yapacağım hamileliğim boyunca kilomu dengede tutarım düşüncesiyle başlamıştım. Ta ki ilk dersimizde Sizle yoga yapmaya başlayana kadar. Bir buçuk saat nasıl geçmişti hiç anlamamıştım, yaptığım hareketler neydi onları da çok hatırlamıyorum ama içimde tarifi imkansız bir huzurla cikmistim o gün oradan. Belki de ilk defa içimde muhteşem bir şey taşıdığımı anlamış ve anne olmaya ne kadar hazır olduğumu fark etmiştim. Özellikle hareketler arasında dinlenme sırasında bebekle kucaklaşma dediğimiz o an sizin sesiniz ve bize aktardığınız huzur ile bebeğimi kucağımda hayal etmiş kokusunu burnumda hissetmiştim, bu tarifi imkânsız muhteşem bir imajinasyondu. Daha sonra doğum anımda ağrılarımı bir nebze olsun çekilir kılan da bu ani hayal etmek olmuştu. Evet ben bazı nedenlerden dolayı çok istediğim normal doğumu yapamamıştım belki ama doktorların istediği gibi direk sezeryana da razı gelmemiştim. Çünkü bunun bebeğim ve benim için neler ifade ettiğini biliyordum. Bu bilinci bana aşılayan ve bebeğimle daha karnımdayken muhteşem bir bağ kurmamı sağlayan size teşekkürü bir borç bilirim. Derya