Yogakam

Son Aktiviteler

 • 2016 YAZ YOGA TATİLİ

  18 Nisan 2019, Perşembe

  Seferihisar sığacık da, gerçekleştirdiğimiz yoga tatili :))

 • 2016 BAHAR YOGAKAMPIMIZ

  17 Nisan 2019, Çarşamba

  Fethiye-Pastoral vadide gerekleşen bahar yoga kampımızda, yoga odaklı keyifli zamanlar geçirdik ve güzel anılarla döndük. :))

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

Hamileliğimin 14. haftası...

İzmir

Hamileliğimin 14. haftası... -İzmir- -31 Ekim 2017, Salı - 15.01

Hamileliğimin 14. haftasından itibaren Sedat Bey ile de .Şu an 39. haftadayım.Yoganın hem estetik hem psikolojik hem de biyolojik yararlarını deneyimledim.Hiç çatlağım olmadı,çirkinleşen hantal bir gebeye dönüşmedim.Duygusal iniş çıkışlarım da olmadı pek.Hassas bir dönemde bu işi bildiğinden emin olduğunuz, rehberliğine güvendiğiniz birine kendinizi teslim etmeniz de güven verici.Aynı zamanda erkek olduğu halde ihtiyaçlarınıza duyarlı,halden anlayan, naif bir eğitmenle çalışmak ta çok rahatlatıcı.Doktorum doğal doğum taraftarı ve kısmetse doğal doğum yapacağım.Bana doğum yaklaştıkça önerdiği egzersizlerin tamamını da Yogakam'da zaten defalarca denediğimi gördükçe de orada ne kadar doğru bir çalışmanın içinde yer aldığımı anlıyorum.İnşallah herşeyin yolunda gittiği bir doğumla bebeğimle kucaklaşmak kısmet olur.