Yogakam

Son Aktiviteler

 • 2016 YAZ YOGA TATİLİ

  18 Nisan 2019, Perşembe

  Seferihisar sığacık da, gerçekleştirdiğimiz yoga tatili :))

 • 2016 BAHAR YOGAKAMPIMIZ

  17 Nisan 2019, Çarşamba

  Fethiye-Pastoral vadide gerekleşen bahar yoga kampımızda, yoga odaklı keyifli zamanlar geçirdik ve güzel anılarla döndük. :))

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

Güzin PASA

Karşıyaka / İzmir

Güzin PASA -Karşıyaka / İzmir- -31 Ekim 2017, Salı - 15.02

Ben küçük bir kızken annem bana sık sık şöyle derdi : Tanrı, hayatta zengin olabilmesi için insanın karşısına üç şans çıkarır. Bunları değerlendirebilirsen; varlıklı olursun. O zamanlar bu sözün hep maddiyatla ilgili olduğunu düşünürdüm. Oysa şimdi anlıyorum ki; eşim, çocuklarım, sen ve diğer dostlarım zenginlik için önüme çıkan şansları değerlendirdiğimin kanıtı. Zenginliğin ne olduğunu anlamamızı sağladın. Sadece içimizdeki, ruhumuzdaki zenginlikleri, güzellikleri fark etmemizi sağlamakla kalmadın; ihtiyacımız olduğunda yanımızda olduğunu, sorgusuz sualsiz destek olacağını hissettirdin bizlere.. Bunu bilmek ve güvenmek, bizim en büyük zenginliklerimizden& Sana daha ne diyeyim? Ne desem az kalacak!