Yogakam

Son Aktiviteler

 • 2016 YAZ YOGA TATİLİ

  18 Nisan 2019, Perşembe

  Seferihisar sığacık da, gerçekleştirdiğimiz yoga tatili :))

 • 2016 BAHAR YOGAKAMPIMIZ

  17 Nisan 2019, Çarşamba

  Fethiye-Pastoral vadide gerekleşen bahar yoga kampımızda, yoga odaklı keyifli zamanlar geçirdik ve güzel anılarla döndük. :))

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

GÜLİZ

İZMİR

GÜLİZ -İZMİR- -31 Ekim 2017, Salı - 15.03

selam, sedat hocamla iki yıl önce bedensel gevşeme ve farkındalık çalışmaları yaptık.bir grup arkadaşımla birlikte antalya da yaptığımız çalışmada gördüm ki hocamdan alacağımız öğreneceğimiz çok şey var.herbirimiz farklı kültürlerden gelmiş olmamıza rağmen başarılı ve belli bir disiplin içinde yaptığımız çalışmalarla oradan farkına varmanın mutluluğuyla ayrıldık.yoga meditasyon ve farkındalık çalışmalarının algılarımda yarattığı değişiklikleri ve etkilerini günlük yaşamımda heyecanla izliyorum.dönem dönem bunları hocamla da paylaşıyorum.umarım burada hepimiz birbirimizle pek çok deneyimlerimizi ve düşüncelerimizi paylaşabiliriz.eline sağlık hocam hoşgeldiniz arkadaşlar...