Yogakam

Son Aktiviteler

 • 2016 YAZ YOGA TATİLİ

  18 Nisan 2019, Perşembe

  Seferihisar sığacık da, gerçekleştirdiğimiz yoga tatili :))

 • 2016 BAHAR YOGAKAMPIMIZ

  17 Nisan 2019, Çarşamba

  Fethiye-Pastoral vadide gerekleşen bahar yoga kampımızda, yoga odaklı keyifli zamanlar geçirdik ve güzel anılarla döndük. :))

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

Ebru AYDOĞDU

İZMİR

Ebru AYDOĞDU -İZMİR- -31 Ekim 2017, Salı - 15.04

Ben şimdiye kadar herşeyden çabuk sıkılan biriyken, yogayı keşfettim ve ilk kez Sedat hocayla yogayı tanıyıp sevdim.. Yoga hayatıma girmeden önce herkes gibi benimde içimde savaştığım çok şey vardı..Sevinçlerim, korkularım, endişelerim, hüzünlerim ve beni bırakmayan ama (artık bırakmaya karar veren panikatağım).. Artık panikatağımla savaşmadan nasıl başedebileceğimi öğrendim..Bedenimi ve ruhumu dinleyerek kendimle barışık olmayı kendimi sevmeyi öğrendim.. Ve daha sayamayacağım çok neden yazabilirim buraya.. Artık yoga hayatımın vazgeçilmez bir parçası.. Bu parçayı hayatıma hediye ettiğin için kocaman tşkler Sedat hocam İyiki varsın...