Yogakam

Son Aktiviteler

 • 2016 YAZ YOGA TATİLİ

  18 Nisan 2019, Perşembe

  Seferihisar sığacık da, gerçekleştirdiğimiz yoga tatili :))

 • 2016 BAHAR YOGAKAMPIMIZ

  17 Nisan 2019, Çarşamba

  Fethiye-Pastoral vadide gerekleşen bahar yoga kampımızda, yoga odaklı keyifli zamanlar geçirdik ve güzel anılarla döndük. :))

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

CAN

İZMİR

CAN -İZMİR- -31 Ekim 2017, Salı - 15.07

Sevgili Sedat'la yaklaşık üç yıl önce, hayatın üzerime üzerime geldiği bir dönemde tanıştık.Ben panik ve telaş içinde, zarif bir pinpon topu edasıyla oradan oraya çarparken o sakinliği ve dinginliği ile çok şaşırtmıştı beni.Bir süre birlikte çalıştık kendisiyle. Bireysel olarak aldığım bu bedensel gevşeme ve farkındalık çalışmaları benim için değişik ve mutluluk verici deneyimler oldu. En önemlisi "An"ı yaşamanın "farkında"lıkla mümkün olduğunu öğrendim. Bedensel gevşeme çalışmaları sırasında öğrendiklerim ise bedenime daha farklı bakmamı sağladı,bedenimin de benimle birlikte hissettiğini,ben nasıl hisseder ve tepki verirsem onunda kendince eş tepkiler verdiğini anladım.Ve şimdi kendimin, bedenimin, yaşamın ve anların farkına vararak yaşamaya çabası içindeyim. Her ne kadar tamamen durmasa da o pinpon topu biraz yavaşladı. Bana kattıkların için teşekkürler Sedat.