Yogakam

Son Aktiviteler

 • 2016 YAZ YOGA TATİLİ

  18 Nisan 2019, Perşembe

  Seferihisar sığacık da, gerçekleştirdiğimiz yoga tatili :))

 • 2016 BAHAR YOGAKAMPIMIZ

  17 Nisan 2019, Çarşamba

  Fethiye-Pastoral vadide gerekleşen bahar yoga kampımızda, yoga odaklı keyifli zamanlar geçirdik ve güzel anılarla döndük. :))

 • Seferihisar (YAZ 2015)

  25 Ekim 2015, Pazar

  İzmir'de YOGA denildiğinde akla ilk gelen YOGAKAM ile birlikte, 19-21 Haziran 2015 tarihleri arasında, Seferihisar Teosvilllage'te 2 Gece 2 Gündüz Yoga ile yaza merhaba dedik. İzmir Yogakam Yaz Kampına katılımlarınız için teşekkürler.

BÜRKE

İZMİR

BÜRKE -İZMİR- -31 Ekim 2017, Salı - 15.07

Ben tesadüflere inanırım. O salı günü orada olmam da bir tesadüftü, yoga hakkında en ufacık bir fikrim ve bilgim olmadan başlamam da... En az o belediye otobüsünde o afişi görmem kadar tesadüftüler işte... Şimdiye kadar yaptığım bir çok şeye sadık kalamadım. Bir süre sonra terkettim hepsini ya da onlar terkettiler farkında olmadan beni. Yoga da ne kadar sürecek bilemiyorum. Tek bildiğim, "farkında olduğum" tüm sıfatlarımı, rollerimi, ünvanlarımı, endişelerimi, korkularımı, sevinçlerimi, coşkularımı dışarıda bırakarak girdiğim, kendime ayırdığım o 2 saatin bana iyi geldiği. Bütünlükse mesele, kolay olmayan bir yol olduğu açık. İnsanı parçalayacak, bölecek , deşecek bunca şey varken dışarıda. Yolun bir kenarında biz de yürüyelim bakalım. Varılacak yer değildir ki önemli olan... Rehberime teşekkürler...